دسته‌بندی نشده
0

طراحی ویلا

ویلا به طور کلی به مکانی اطلاق میشود که در آن انسان ها برای خارج شدن از روزمرگی ها و ارتباط هرچه بهتر خود با طبیعت برای کسب آسایش اقدام کنند. انسان ها غالبا در ویلا به امکاناتی بسیار فراتر از زندگی های آپارتمان نشینی امروزه دسترسی پیدا می کنند.

طراحی ویلا ترکیب اصول مهندسی با مشخصات ویلای رؤیایی شماست. گذراندن اوقات در خانه‌ای دنج و زیبا در میان باغی سرسبز آرزوی خیلی از افراد است. اما حتی کسانی که توانایی مالی و فرصت خرید ویلا دارند تصور می‌کنند ساخت ویلای ایده‌آل غیرممکن است و ارزش صرف هزینه و انرژی ندارد. در حالی که معماران حرفه‌ای به راحتی می‌توانند به تناسب هزینه مورد نظر مشتری طرحی مطابق سلیقه و خواست او طراحی کند. درواقع باید گفت برخلاف تصور عموم، موقعیت مکانی و متراژ زمین و یا حتی هزینه ساخت ویلا به اندازه هنر و مهارت مهندس معمار آن اهمیت ندارد.

استودیو معماری سامو با اجرا و طراحی ده‌ها ویلا و باغ، در این زمینه کارنامه درخشانی کسب کرده است. ما در استودیو سامو با داشتن اکیپ‌های اجرایی متخصص، خاص‌ترین و شیک‌ترین ویلاها را متناسب با نیاز کارفرماهای محترم خود اجرا می‌کنیم. پروسه‌ی انجام پروژه‌های استودیو سامو در سبک‌های طراحی ویلا کلاسیک و طراحی ویلا مدرن کاملا در چهارچوب ضوابط و استاندارد‌های معماری و افزایش خلاقیت در راستای پویایی ویلای شما و متناسب با دغدغه‌ها و نیازمندی‌های مشتریان خود به ثمر می‌رسد و از همه مهم‌تر ماحصل کارگروهی یک تیم متخصص می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *